سرور اشتراکی VPS

با سرو اشتراکی VPS، سایت شما همان سرور فیزیکی را با بسیاری از سایت های دیگر به اشتراک می گذارد. به نوعی شبیه یک ساختمان آپارتمانی است T شما یک واحد را در یک ساختار بزرگتر دریافت می کنید. در حالی که هر یک از شما فضاهای زندگی جداگانه دارید، ممکن است منابع مشترکی مانند حیاط، باغ یا استخر را با همسایگان خود به اشتراک بگذارید.
هر چند دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. هیچ کس با استفاده از سرور نمی تواند آنچه را که دیگران روی آن دارند ببیند. با یک برنامه میزبانی مشترک ، شما به سادگی برخی از منابع فیزیکی را با سایر کاربران به اشتراک می گذارید.
این گزینه ارزان ترین است زیرا ارائه دهندگان می توانند از یک دستگاه به مشتریان زیادی خدمات رسانی کنند. سرورهای اشتراکی VPS پهنای باند، انعطاف پذیری مدیریت و عملکرد کمتری را به مشتریان ارائه می دهند، اما میزبان ها از تمام تنظیمات فنی، نگهداری و امنیت مراقبت می کنند
وقتی صاحب یک زندگی هستید، می توانید تغییراتی در محل زندگی خود ایجاد کنید، مانند خراب کردن دیوار. به طور مشابه، سرورهای خصوصی مجازی به شما این امکان را می دهند که سرور را مطابق میل خود تغییر دهید. سطح سفارشی سازی جایی بین یک برنامه مشترک و یک سرور اختصاصی قرار دارد
ابراین ، شما تصمیم گرفته اید یک سایت را راه اندازی کنید ، اما باید یک ارائه دهنده میزبانی وب پیدا کنید که بتواند فضای سرور شما را تأمین کند.

سرور اشتراکی VPS