بهترین خدمات میزبانی وب

چرا crmit ؟

گارانتی بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه

خرید کلیه سرویس های اختصاصی و اشتراکی دارای 24 ساعت ضمانت بعد از راه اندازی سرویس بازگشت وجه می باشد.

امنیت و حفظ حریم خصوصی

امنیت و حفظ حریم خصوصی

crmit طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران عزیز را با استفاده از تمام امکانات و منابع خود در برابر کلاهبرداری ، بدافزار ، باج‌افزار و سرقت محافظت نماید

پشتیبانی 7/24

پشتیبانی 7/24

ارسال تیکت پشتیبانی و تماس تلفنی در 7 روز هفته 24 ساعت پشتیبانی شما هستیم

تعرفه خدمات

قیمت‌های رقابتی

تصویر قیمت‌گذاری

ویژگی‌های اختصاصی میزبانی هاست لینوکس با کنترل پنل Direct Admin

خدمات crmit

tab-icon-1

انتقال رایگان وب سایت

وب سایت ها تقریباً مانند هر نوع دارایی دیگری هستند ، به این معنا که در صورت تمایل می توانید مالکیت را به شخص دیگری منتقل کنید. با این حال ، فرایند می تواند کمی پیچیده تر از دادن اعتبار ورود به مالک جدید باشد.

انتقال وب سایت یک فرآیند چند مرحله ای است. جدا از حساب میزبانی خود ، باید دامنه خود ، سایر خدمات شخص ثالث متصل و موارد دیگر را نیز تحویل دهید. به این ترتیب ، اطمینان حاصل خواهید کرد که وب سایت شما بدون وقفه به کار خود ادامه داده و انتقال بر مخاطبان تأثیر نخواهد گذاشت.

 
tab-icon-2

ایمیل رایگان

Roundcube یک سرویس گیرنده ایمیل IMAP تحت وب است. برجسته ترین ویژگی Roundcube استفاده فراگیر از فناوری Ajax است. Roundcube یک نرم افزار رایگان و منبع باز است که تحت شرایط مجوز عمومی عمومی GNU (GPL) است ، به استثنای پوسته ها و پلاگین ها.

tab-icon-3

سرعت بالا

میزبانی اختصاصی نشان دهنده اوج قدرت محاسبات با پردازنده های جدا شده ، امنیت بیشتر و کنترل کامل بهینه سازی عملکرد است.

برای کمک به شما در شناسایی بهترین برنامه میزبانی اختصاصی ، همه گزینه های برتر را آزمایش کرده و آنها را از نظر قیمت ، عملکرد ، قابلیت استفاده و قابلیت اطمینان مقایسه کرده ایم

tab-icon-4

تجزیه و تحلیل Webalizer

Webalizer نرم افزار تجزیه و تحلیل ورود به سیستم وب است که صفحات وب تجزیه و تحلیل را از طریق سیاهه های مربوط به دسترسی و استفاده ایجاد می کند. این یکی از رایج ترین ابزارهای مدیریت سرور وب است.  آماری که معمولاً توسط وبالیزر گزارش می شود شامل بازدیدها ، بازدیدها ، مراجعه کنندگان ، کشورهای بازدید کننده و میزان داده های بارگیری شده است. این آمار را می توان به صورت گرافیکی مشاهده کرد و با بازه های زمانی مختلف ، مانند روز ، ساعت یا ماه ارائه داد.